Denne information er måske ikke aktuel og er kun til arkivformål Lær mere

Brøndum Elteknik

Kontakt Information

Brøndum Elteknik
Harreshøjvej 82 B, Plejelt
Græsted, Region Hovedstaden, 3230
Få Kørselsanvisninger
Telefon: 49 75 89 12
Ring
Bedøm
Tilføj Billede

Virksomhedsbeskrivelse

Brøndum Elteknik er placeret på Græsted, Region Hovedstaden.

Spørgsmål og svar

Q1

Hvad er telefonnummeret for Brøndum Elteknik?

Telefonnummeret forr Brøndum Elteknik er 49 75 89 12.
Q2

Hvor er Brøndum Elteknik lokaliseret?

Brøndum Elteknik er placeret på Harreshøjvej 82 B, Plejelt, Græsted, Region Hovedstaden, 3230.
Q3

Er der en primær kontakt for Brøndum Elteknik?

Du kan kontakte Brøndum Elteknik telefonisk ved brug af nummer 49 75 89 12.
+

Yderligere virksomheder på denne adresse

Harreshøjvej 82 B, Plejelt Græsted, Region Hovedstaden, 3230
+

Forretning på Postnummer 3230

Forretning på 3230: 1.050
Befolkning: 8.661
3230 Heatmap over forretningstæthed

Kategorier

Industry:  18 %
Home Services:  15 %
Shopping:  14 %
Professional Services:  13 %
Andet:  40 %

Pris

Moderat:  62 %
Billig:  25 %
Meget Dyrt:  12 %
Andet:  0 %
+

Statestik og demografi for Postnummer 3230

Køn

Mandlig:  51 %
Kvindelig:  49 %
Andet:  0 %
+

Skrive en anmeldelse