Denne information er måske ikke aktuel og er kun til arkivformål Lær mere

Henrik Sevaldsen

Kontakt Information

Henrik Sevaldsen
Heslegårdsvej 41, Hellerup, 2900, DK
Få Kørselsanvisninger
Telefon: 39 68 34 93
Ring
Bedøm
Tilføj Billede

Kort

Spørgsmål og svar

Q1

Hvad er telefonnummeret for Henrik Sevaldsen?

Telefonnummeret forr Henrik Sevaldsen er 39 68 34 93.
Q2

Hvor er Henrik Sevaldsen lokaliseret?

Henrik Sevaldsen er placeret på Heslegårdsvej 41, Hellerup, 2900, DK, Region Hovedstaden.
Q3

Er der en primær kontakt for Henrik Sevaldsen?

Du kan kontakte Henrik Sevaldsen telefonisk ved brug af nummer 39 68 34 93.
+

Yderligere virksomheder på denne adresse

Heslegårdsvej 41, Hellerup, 2900, DK
+

Forretning på Postnummer 2900

Forretning på 2900: 5.245
Befolkning: 24.336
2900 Heatmap over forretningstæthed

Kategorier

Professional Services:  26 %
Shopping:  17 %
Industry:  11 %
Andet:  46 %

Pris

Billig:  41 %
Moderat:  39 %
Dyrt:  17 %
Meget Dyrt:  3 %
Andet:  0 %

Nabolag

Hellerup:  59 %
Northern Suburbs:  13 %
Ryvangens:  8 %
Andet:  20 %
+

Statestik og demografi for Postnummer 2900

Køn

Kvindelig:  53 %
Mandlig:  47 %
Andet:  0 %
+

Skrive en anmeldelse