Denne information er måske ikke aktuel og er kun til arkivformål Lær mere

Morgenhår v/Nanna Juhler Kjærgaard

Kontakt Information

Morgenhår v/Nanna Juhler Kjærgaard
Bredgade 14, 6990 Ulfborg
Få Kørselsanvisninger
RingE-Mail
Bedøm
Tilføj Billede

Virksomhedsbeskrivelse

Industri
Skønhed & Kurbade
Engageret i:
Hair Salon
ISIC Koder
9602

Spørgsmål og svar

Q1

Hvad er telefonnummeret for Morgenhår v/Nanna Juhler Kjærgaard?

Telefonnummeret forr Morgenhår v/Nanna Juhler Kjærgaard er 29 88 00 89.
Q2

Hvor er Morgenhår v/Nanna Juhler Kjærgaard lokaliseret?

Morgenhår v/Nanna Juhler Kjærgaard er placeret på Bredgade 14, 6990 Ulfborg, Region Midtjylland.
Q3

Er der en primær kontakt for Morgenhår v/Nanna Juhler Kjærgaard?

Du kan kontakte Morgenhår v/Nanna Juhler Kjærgaard telefonisk ved brug af nummer 29 88 00 89.
+

Lignende virksomheder i nærheden

+

Yderligere virksomheder på denne adresse

Bredgade 14, 6990 Ulfborg
+

Forretning på Postnummer 6990

Forretning på 6990: 574
Befolkning: 5.050
6990 Heatmap over forretningstæthed

Kategorier

Industry:  18 %
Shopping:  15 %
Home Services:  11 %
Andet:  56 %

Pris

Billig:  43 %
Moderat:  43 %
Dyrt:  14 %
Andet:  0 %
+

Statestik og demografi for Postnummer 6990

Køn

Mandlig:  51 %
Kvindelig:  49 %
Andet:  0 %
+

Skrive en anmeldelse