Denne information er måske ikke aktuel og er kun til arkivformål Lær mere

Nordan Elektro A/S

Kontakt Information

Nordan Elektro A/S
Hojevej 11
Nakskov, Region Sjælland, 4900
Få Kørselsanvisninger
Telefon: 54 95 98 20
Telefon: 54 95 98 00
Ring
Bedøm
Tilføj Billede

Virksomhedsbeskrivelse

Nordan Elektro A/S er placeret på Nakskov, Region Sjælland.
Industri
Husholdnings Tjenster.
Engageret i:
Electrical Installation Service
ISIC Koder
4321

Spørgsmål og svar

Q1

Hvad er telefonnummeret for Nordan Elektro A/S?

Telefonnummeret forr Nordan Elektro A/S er 54 95 98 20.
Q2

Hvor er Nordan Elektro A/S lokaliseret?

Nordan Elektro A/S er placeret på Hojevej 11, Nakskov, Region Sjælland, 4900.
Q3

Er der en primær kontakt for Nordan Elektro A/S?

Du kan kontakte Nordan Elektro A/S telefonisk ved brug af nummer 54 95 98 20.
+

Yderligere virksomheder på denne adresse

Hojevej 11 Nakskov, Region Sjælland, 4900
+

Forretning på Postnummer 4900

Forretning på 4900: 1.200
Befolkning: 15.968
4900 Heatmap over forretningstæthed

Kategorier

Shopping:  19 %
Industry:  16 %
Andet:  64 %

Pris

Billig:  50 %
Moderat:  38 %
Dyrt:  12 %
Andet:  0 %
+

Statestik og demografi for Postnummer 4900

Køn

Kvindelig:  51 %
Mandlig:  49 %
Andet:  0 %
+

Skrive en anmeldelse